WYSZUKAJ PRODUKT

Gościmy

Odwiedza nas 178 gości oraz 0 użytkowników.

Firma Rolsad dealer DEUTZ-FAHR , +++ Lamborghini od 15 lat, służymy wiedzą i doświadczeniem w doborze sprzętu.

APV Logo

Kombinacja do użytków zielonych GKKombinacja do użytków zielonych GK 250 M1 oraz GK 300 M1

APV oferuje innowację w zakresie pielęgnacji użytków zielonych, której od dawna potrzebowali hodowcy bydła mlecznego: kombinację do użytków zielonych złożoną z brony chwastownika i lekkiego wału, którą można dzielić. Kombinacja do użytków zielonych GK doskonale nadaje się do pielęgnacji łąk, podsiewu i wysiewu traw na płaskim, jak również na stromym terenie. Wyjątkowe połączenie zębów o grubości 12 mm i wału nadążnego pozwala na optymalną obróbkę darni i następujące po niej zawalcowanie materiału siewnego. Urządzenie GK jest również chętnie wykorzystywane w pracach poza gospodarstwem. Na stromym terenie lub przy mniejszych ciągnikach istnieje możliwość podzielenia kombinacji do użytków zielonych.

 

Możliwość połączenia z siewnikami pneumatycznymi z dmuchawą elektryczną i hydrauliczną: PS 120 M1 i PS 200 M1 oraz z multidozownikami MDS 100 M1 i MDP 100 M1!

 

Zasada działania: większe nierówności są wyrównywane za pomocą włóki wyrównującej, następnie 2 rzędy brony z zębami 12 mm tworzą optymalne podłoże pod możliwy podsiew i równocześnie usuwają chwasty z łanu. Przy zamontowanym siewniku zaraz za rzędami brony i bezpośrednio przed wałem odbywa się wysiew. Ostatnią czynność roboczą, dociskanie materiału siewnego, wykonuje następnie wał nadążny.

 

 

 Kombinacja do użytków zielonych GK 250 M1 oraz GK 300 M1

 Kombinacja do użytków zielonych GK 250 M1 oraz GK 300 M1

 

POBIERZ ZAŁĄCZNIK
Download this file (APV Kombinacje do uzytkow zielonych.pdf)APV Kombinacje do uzytkow zielonych.pdf[ ]5196 kB

PROMOCJE

Youtube
Facebook

PRACA

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego

Zaintersowany wyślij nam swoje CV

adam@rolsad.com

 

Unia Europejska

unia