WYSZUKAJ PRODUKT

Gościmy

Odwiedza nas 232 gości oraz 0 użytkowników.

Firma Rolsad dealer DEUTZ-FAHR , +++ Lamborghini od 15 lat, służymy wiedzą i doświadczeniem w doborze sprzętu.

APV Logo

Brona chwastownik GS 300 M1 oraz GS 600 M1

Brona chwastownik GS

Pielęgnacja użytków zielonych niesie ze sobą wzrost urodzajności gleby i jej wartości odżywczych. Ogranicza powstawanie łysin, dzięki czemu uniemożliwia rozprzestrzenianie się chwastów. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest intensywna pielęgnacja użytków zielonych, brona chwastownik produkcji APV stanowi rozwiązanie idealne.

 

Brony chwastowniki z serii GS to idealne rozwiązanie w przypadku pielęgnacji użytków zielonych i podsiewu. W maszynach zastosowano jedyne w swoim rodzaju połączenie w technice rolniczej – dwa pola z okrągłymi zębami sprężynowymi o różnych grubościach. Rzędy grubych zębów wyrywają zbitą, starą darń i chwasty, podczas gdy mniejsze zęby oddzielają glebę od wyrwanych odpadów, aby na końcu – przykryć nią świeżo rozsiane nasiona.

 

Dzięki takiemu połączeniu w porównaniu do innych urządzeń do podsiewu znacznie wzrasta udział gleby w darni trawy, a dzięki siewnikom pneumatycznym APV, w dużej mierze ułatwione jest kiełkowanie rozsiewanych nasion trawy.

 

Full Edition = GS 300 M1 (10 mm) z oświetleniem, ciężka włóka wyrównująca, schodki do napełniania siewnika, zestaw do zamontowania siewnika, PS 200 M1 elektr. + sterownik 5.2 i zestaw czujników: czujnik kołowy + czujnik pozycji TUZ montowany na cięgnie górnym

 

Full Edition = GS 600 M1 (10 mm) z oświetleniem, ciężka włóka wyrównująca, schodki do napełniania siewnika, PS 300 M1 elektr. + sterownik 5.2 i zestaw czujników: czujnik kołowy + czujnik pozycji TUZ montowany na cięgnie górnym

Brona chwastownik GS 300 M1 jest również dostępna z zestawem do montażu na przednim TUZ-ie ciągnika!

 Brona chwastownik GS 300-przedni tuz

 Brona chwastownik GS 300 - przedni tuz

 

POBIERZ ZAŁĄCZNIK
Download this file (APV Uzytki zielone.pdf)APV Uzytki zielone.pdf[ ]4976 kB

PROMOCJE

Youtube
Facebook

PRACA

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego

Zaintersowany wyślij nam swoje CV

adam@rolsad.com

 

Unia Europejska

unia