WYSZUKAJ PRODUKT

Gościmy

Odwiedza nas 165 gości oraz 0 użytkowników.

Firma Rolsad dealer DEUTZ-FAHR , +++ od 19 lat, służymy wiedzą i doświadczeniem w doborze sprzętu.

SERWIS MASZYN ROLNICZYCH

ROLSAD serwis maszyn rolniczych

 Kontakt

tel (46) 814 65 40 wew 27

kom. 608 432 964

 

Prowadzimy naprawy w następujących zakresach:

  • naprawy główne silników
  • naprawy skrzyń biegów i układów przeniesienia napędu
  • naprawy kombajnów zbożowych
  • naprawy układów klimatyzacji
  • naprawy układów paliwowych i kalibracje silników
  • naprawy i modernizacje opryskiwaczy sadowniczych, polowych
  • montaż kamer do ciągników i kombajnów
  • montaż systemów równoległego prowadzenia

Skorzystaj z formularza kontaktowego

  • Wykonujemy wyceny dla firm ubezpieczeniowych.
  • Części zamienne

 

 

Prowadzimy autoryzowany serwis  gwarancyjny i pogwarancyjny do wszystkich sprzedawanych przez nas marek ciągników i maszyn rolniczych.

 

logoDeutz Fahr

 

DEUTZ FAHR czesciJESIENNA OFERTA SERWISOWA

WEDŁUG DEUTZ-FAHR

Skorzystaj ze zniżki 10%* na oryginalne części zamienne

 

Przeglądy w autoryzowanym serwisie gwarantują klientom spokój na długi czas, ponieważ zapewniają utrzymanie ciągnika w prawidłowym i wysokim stanie technicznym. Bez  odpowiedniej dbałości o stan techniczny maszyn nie można liczyć na to, że w czasie spiętrzenia prac maszyna nie zawiedzie. Tej jesieni DEUTZ-FAHR oferuje dodatkowe korzyści, aby utrzymać wysoką wydajność Twojego ciągnika.

Skorzystaj ze zniżki 10%* na oryginalne części zamienne i zachowaj optymalny stan techniczny ciągnika. Teraz wydasz
mniej na: filtry, paski, alternatory, rozruszniki, sprzęgła i wiele innych.

 

Serwisujemy wszystkie, nawet starsze, modele ciągników. W tym celu powstał program Evergreen, który jest gamą oryginalnych części zamiennych przeznaczonych dla modeli DEUTZ-FAHR produkowanych w latach 1968 - 1995.

 

Nie ważne ile lat ma Twój ciągnik, poświęcając mu należytą uwagę możesz zachować jego potencjał przez długi czas. Skontaktuj się z nami a otrzymasz zniżkę w wysokości 10%** na produkty z linii Evergreen. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia profesjonalnych serwisantów DEUTZ-FAHR.

Oferta obowiązuje do 30 listopada i jest ważna tylko u dealerów biorących udział w promocji.


** Oferta obowiązuje do 30 listopada i jest ważna tylko u dealerów biorących udział w promocji. Oferta dotyczy wyłącznie modeli ciągników objętych programem Evergreen.

 

 


 

AgroCare
DŁUGOTERMINOWY PROGRAM OCHRONY

 

Klient i jego satysfakcja z użytkowania maszyn Deutz-Fahr jest celem nadrzędnym. Dlatego też, Deutz-Fahr opracował dopasowujący się do potrzeb, program wydłużonej gwarancji Agro Care dla ciagników i kombajnów.
Agro Care jest programem chroniącym klienta przed wystąpieniem nieprzewidzianych kosztów, związanych z wystąpieniem awarii sprzętu poza okresem gwarancji fabrycznej Deutz-Fahr. Program oferuje ochronę maksymalnie do 5 lat, bądź 7000 mth.
Program wydłużonej gwarancji Agro Care dostępny jest w trzech wersjach obejmujących następujące pakiety komponentów maszyn:

POWER - silnik, układ napędowy, system selektywnej redukcji katalitycznej (SCR),  skrzynię biegów, akcesoria przyłączeniowe;

 

PREMIUM - silnik, skrzynię biegów, układ napędowy, hydrostatykę, elektronikę, hydraulikę, system selektywnej redukcji katalitycznej (SCR),  wyposażenie pomocnicze;

 

EXCLUSIVE – silnik, skrzynię biegów, hydraulikę, elektrykę, system selektywnej redukcji katalitycznej (SCR), hydrostatykę, układ napędowy, elektronikę, kabinę, strukturę, akcesoria przyłączeniowe.

 

Warto już dziś zastanowić się w jakim zakresie się zabezpieczyć i zapewnić sobie spokój na kolejne lata użytkowania maszyn Deutz-Fahr.


POBIERZ ZAŁĄCZNIK
Download this file (ZLECENIE NAPRAWY.pdf)ZLECENIE NAPRAWY[ ]35 kB

PROMOCJE

Youtube
Facebook

PRACA

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego

Zaintersowany wyślij nam swoje CV

adam@rolsad.com

 

Unia Europejska

unia