WYSZUKAJ PRODUKT

Gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Firma Rolsad dealer DEUTZ-FAHR , +++ Lamborghini od 15 lat, służymy wiedzą i doświadczeniem w doborze sprzętu.

POKAZY ROLNICZE

  

W ciągu wielu lat naszej obecności rynku maszyn rolnicznych, wielokrotnie mieliśmy okazję zaprezentować się klientom na wszelkiego rodzaju pokazach i targach rolniczych. Można było nas spotkać na większości wystaw i targów organizowanych w naszym kraju, jak również na wielu wystawach zagranicznych. Ponadto, byliśmy organizatorami kilkunastu lokalnych pokazów maszyn rolniczych oraz ciągników.

 

W trakcie organizowanych przez nas pokazów, można było przyjrzeć się dokładniej m.in. orce z wykorzystaniem różnych rodzajów pługów, pracy z wykorzystaniem opryskiwaczy sadowniczych z przystawkami tradycyjnymi oraz kolumnowymi lub obejrzeć pokaz oprysku za pomocą opryskiwaczy z turbiną odśrodkową, przeznaczoną dla szkółkarzy.

 

 


pokazy rolsad

Maszyny z naszej oferty można również odnaleźć na giełdzie w Słomczynie. Ponadto, naszym klientom staramy się dostarczyć jak najwięcej informacji dotyczących interesujących ich maszyn, zarówno w formie teorii, jak również w formie pokazów rzeczywistych możliwości danej maszyny. Doskonałą okazję ku temu stwarzają organizowane przez nas pokazy

 

 

 

XXIdzienotwartySGGW 

 

PROMOCJE

 

 

MASZYNY

PROMOCJE

 

 

Youtube
Facebook

ZRÓB WIOSENNY PRZEGLĄD CIĄGNIKA, KOMBAJNU

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego

Zaintersowany wyślij nam swoje CV

adam@rolsad.com