Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WYSZUKAJ PRODUKT

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Firma Rolsad dealer DEUTZ-FAHR , * Lamborghini od 12 lat, służymy wiedzą i doświadczeniem w doborze sprzętu. * *

Szanowni Państwo!

Na stronach naszego serwisu znajdziecie Państwo szeroki wybór maszyn rolniczych do wszelkiego rodzaju prac .
Oferujemy ciągniki, kombajny, ładowarki teleskopowe, pługi , ładowacze, agregaty uprawowe, prasy, przyczepy, wózki widłowe oraz wiele, wiele innych.

Współpracujemy z firmami w kraju i zagranicy, między innymi Deutz-Fahr, Lamborghini Kuhn, Kongskilde, Maschio-Gaspardo, Sauerburger,Weidemann, POM Brodnica, Joskin,Meprozet, POM Augustów, Mandam, Metaltech, Hydramet, Warfama i inni producenci maszyn rolniczych.

Oferujemy również maszyny do sadownictwa i ogrodnictwa w szczególności opryskiwacze sadownicze, szkółkarskie i polowe z pomocniczym strumieniem powietrza: SAE, Nobili, Toselli oraz krajowych producentów Bury, Agrola
 
Nasz profesjonalizm został wielokrotnie dostrzeżony zarówno przez naszych zadowolonych klientów jak i firmy z którymi współpracujemy, które to niejednokrotnie nagradzały nas różnymi wyróżnieniami i nagrodami.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą Wszelkich dodatkowych informacji udzielą Państwu pracownicy naszej firmy.

 

PROMOCJE

 

 

PROMOCJE

 

 

sklep

SERWIS

  • przeglad1.png
  • przeglad2.png
  • przeglad3.png
  • przeglad4.png
Youtube
Facebook